Hjem LVK Om LVK Eiendomsskatteutvalget - ESU

Eiendomsskatteutvalget - ESU

LVKs eiendomsskatteutvalg (ESU) ble etablert høsten 2012, og er et faglig ressursutvalg med representanter fra medlemskommunenes administrasjon.

Styret i ESU består av følgende personer: 

Region

Medlem

E-post

Telefon

Buskerud og Telemark

Gry Åsne Aksvik, Vinje

gry.aasne.aksvik@vinje.kommune.no

959 45 356

 

Olav Bjørn Bakken, Tokke

olav.bjorn.bakken@tokke.kommune.no

900 54 978

 

Solveig Endrestøl, Hol, vara

Solveig.Endrestol@hol.kommune.no

32 09 21 84

Agder og Rogaland

Svein Ove Nepstad, Åseral

sne@aaseral.kommune.no

971 10 685

 

Ann Ebeltoft, Bykle

ann.ebeltoft@bykle.kommune.no

991 63 295

 

Ronny Mehus Rugland, Suldal, vara

ronny.rugland@suldal.kommune.no

52 79 22 33

Hordaland og Sogn og Fjordane

Kjellaug Brekkhus, Balestrand

kjellaug.brekkhus@balestrand.kommune.no

57 65 12 06

 

Anne Erdal, Ullensvang

anne.erdal@ullensvang.herad.no  

902 88 087

 

Svein Helge Hofslundsengen, Masfjorden, vara

svein-helge.hofslundsengen@masfjorden.kommune.no

906 24 235

Nordland, Troms og Finnmark

Torbjørn Saggau Holm, Alta

toho@alta.kommune.no

971 59 250

 

Per Gøran Svartvatn, Rana

per.goran.svartvatn@rana.kommune.no

75 14 51 64  

 

Lars J. Hapalahti, Alta, vara

laha@alta.kommune.no

78 45 53 68

Nord- og Sør-Trøndelag og Møre og Romsdal

Trond Håskjold, Surnadal

trond.haaskjold@surnadal.kommune.no

918 50 805

 

Anne Grete Bakken Stokmo, Selbu

anne.grete.bakken.stokmo@selbu.kommune.no

73 81 67 14

 

Marthe Rønning Græsli, Tydal, vara

marthe.ronning.grasli@tydal.kommune.no

934 91 105

Østfold, Hedmark og Oppland

Elling Olav Weimodet, Sør-Aurdal

elling.weimodet@sor-aurdal.kommune.no

61 34 85 18

 

Per Egil Pedersen, Skiptvet

per.egil.pedersen@skiptvet.kommune.no 69 80 60 00
 

Toril Eva Steien, Tynset, vara

toril.steien@tynset.kommune.no

919 99 837

LVKs landsstyre

Heidi Horndalen, Tydal

Heidi.Horndalen@tydal.kommune.no

73 81 59 04