Home LVK Om LVK Eiendomsskatteutvalget - ESU

Eiendomsskatteutvalget - ESU

LVKs eiendomsskatteutvalg (ESU) ble etablert høsten 2012, og er et faglig ressursutvalg med representanter fra medlemskommunenes administrasjon.

Styret i ESU består av følgende personer: 

Region

Medlem

E-post

Telefon

Buskerud og Telemark

Gry Åsne Aksvik, Vinje, leder

gry.aasne.aksvik@vinje.kommune.no

95 94 53 56

 

Solveig Endrestøl, Hol

Solveig.Endrestol@hol.kommune.no

32 09 21 84

 

Olav Bjørn Bakken, Tokke, vara

olav.bjorn.bakken@tokke.kommune.no

90 05 49 78

Agder og Rogaland

Ronny Mehus Rugland, Suldal

ronny.rugland@suldal.kommune.no

95 73 16 67

 

Ann Ebeltoft, Bykle

ann.ebeltoft@bykle.kommune.no

99 16 32 95

 

Svein Ove Nepstad, Åseral, vara

sne@aaseral.kommune.no

97 11 06 85

Hordaland og Sogn og Fjordane

Ingvar Linde, Høyanger

 ingvar.linde@hoyanger.kommune.no

95 06 29 28

 

Anne Tove Sandal Teigenes, Odda

anne.tove.sandal.teigenes@odda.kommune.no 

97 55 85 24 

 

Svein Helge Hofslundsengen, Masfjorden, vara

svein-helge.hofslundsengen@masfjorden.kommune.no

90 62 42 35

Nordland, Troms og Finnmark

Torbjørn Saggau Holm, Alta

toho@alta.kommune.no

97 15 92 50

 

Per Gøran Svartvatn, Rana

per.goran.svartvatn@rana.kommune.no

75 14 51 64  

 

Øyvind Næss, Bodø, vara

Oyvind.Naess@bodo.kommune.no

47 38 56 68

Trøndelag og Møre og Romsdal

Heider Sæther, Namsskogan

heider.sether@namsskogan.kommune.no

74 33 32 51

 

Anne Grete Bakken Stokmo, Selbu

anne.grete.bakken.stokmo@selbu.kommune.no

47 26 61 31

 

Marthe Rønning Græsli, Tydal, vara

marthe.ronning.grasli@tydal.kommune.no

93 49 11 05

Østfold, Hedmark og Oppland

Elling Olav Weimodet, Sør-Aurdal

elling.weimodet@sor-aurdal.kommune.no

61 34 85 18

 

Per Egil Pedersen, Skiptvet

per.egil.pedersen@skiptvet.kommune.no 99 51 57 35
 

Toril Eva Steien, Tynset, vara

toril.steien@tynset.kommune.no

91 99 98 37

LVKs landsstyre

Heidi Horndalen, Tydal

Heidi.Horndalen@tydal.kommune.no

91 17 55 70